HOBBY ROOM

Zakładka hobby room poświęcona jest w całości działaniom warsztatowym, czyli zajęciom po godzinach. Prezentujemy tutaj nasze osiągnięcia w dziedzinie rekonstrukcji pojazdów militarnych. 
Wraz z grupą przyjaciół tworzymy Military Vehicle Service – hobbystyczny serwis pojazdów militarnych, głównie pochodzących z armii Stanów Zjednoczonych z różnych okresów. Wykonaliśmy już kilka solidnych rekonstrukcji i postanowiliśmy się tym przy okazji strony internetowej pochwalić. 
Wszelkie rekonstrukcje wykonujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły. Pojazdy rekonstruowane przez nas jak i naszych przyjaciół często wykorzystywane sa do różnych produkcji filmowych. 
Zdajemy sobie sprawę, że wielbicieli militarnej motoryzacji jest coraz więcej i dlatego, jako firma, sprowadzamy na zamówienie podzespoły do pojazdów militarnych od okresu II wojny do czasów współczesnych. Wiele części do różnych pojazdów mamy w stałej ofercie, a nasza oferta jest stale powiększana. 
Jeśli nie znaleźliście w naszym sklepie internetowym potrzebnych części do waszego pojazdu prosimy o maila z waszym zapotrzebowaniem,a postaramy się pomóc w zakupie brakującuch części. 
Życzymy powodzenia i sukcesów w rekonstruowaniu waszego ulubinego pojazdu. 
W razie jakichkolwiek pytań służymy radą i pomocą. 
mvs@fort.mil.pl

 

Hełm CVC DH-132A - używany - US Army
Polar Helikon Infantry - WP Camo
Zapalniczka srebrna błyszcząca
QRF - Quick Reaction Force
Latarka kątowa - duża - oliwkowa
Naszywka - 1st Infantry Division, Big Red One
Kanister na wodę US Army - piaskowy - używany
Stay Back
Światło chemiczne
Saperka nit - DDR