HMMWV SERVICE

REFERENCJE

Jesteśmy firmą która od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą wyposażenia wojskowego oraz podzespołów do pojazdów militarnych amerykańskiej armii. Początkowo hobbystycznie, a teraz już profesjonalnie zajmujemy się pojazdami militarnymi stosowanymi w US ARMY. Posiadamy kilka pojazdów wojskowych między innymi dwa pojazdy HMMWV. Posiadamy na miejscu duże zaplecze części zamiennych oraz doświadczenie w pracy przy tego typu pojazdach. Od lat współpracujemy z Hummer Centrum w Pradze, serwisem Hummer Rescue w Czechach jak również dostarczaliśmy części do HMMWV na potrzeby Wojska Polskiego. W 2012 roku wygraliśmy przetarg na dostawę części oraz farb do pojazdów HMMWV dla Jednostki Wojskowej 1907 w Opolu. W roku 2013 wykonywaliśmy obsługi oraz naprawy pojazdów HMMWV dla JW 4101 w Lublińcu. Serwisujemy pojazdy HMMWV na terenie całej europy. Przygotowywane przez nas pojazdy często pojawiają się w filmach, reklamach jak również są wystawiane na różnego rodzaju pokazach czy nawet w muzeach. Dzięki szerokim kontaktom za granicą i wieloletniemu doświadczeniu w imporcie części zamiennych do pojazdów HMMWV możemy w niedługim czasie dostarczyć niezbędne podzespoły, materiały eksploatacyjne, a nawet elementy blacharskie do tego typu pojazdów. 
Dzięki wieloletniej współpracy z amerykańską armią na terenie europy zgromadziliśmy odpowiednie zaplecze narzędziowe pozwalające nam bez kłopotu pracować przy pojazdach militarnych pochodzących ze stanów zjednoczonych. Dysponujemy wieloma specjalistycznymi narzędziami dedykowanymi do pracy przy HMMWV. 
W zeszłym roku powiększyliśmy nasz warsztat o dodatkowe 3 stanowiska robocze oraz wiele narzędzi specjalistycznych do pracy przy HMMWV dzięki czemu obsługi i naprawy są realizowane dużo sprawniej.
Polecamy nasze usługi 

Military Vehicle Service - Fort Military Institute

 

Skrzynia Hardigg - na kółkach
Kuchenka polowa - Szwajcaria
Zapalniczka srebrna błyszcząca
Saperka nit - DDR
Breloczek DANGER
Menażka Czechosłowacka
Amunicja dekoracyjna 5,56 x 45 mm NATO - M 16
Skrzynka amunicyjna - US ARMY (3)
Światło chemiczne
Beret Bundeswehry tłoczony - czarny - używany