FLOTA FILMOWA

Dysponujemy szeroką gamą pojazdów militarnych i nie tylko, z różnych okresów, które wypożyczamy na potrzeby produkcji filmowych, reklamowych czy teatralnych. Znajdujemy się w posiadaniu dużej ilości oryginalnych pojazdów amerykańskiej armii od okresu II wojny do dzisiaj. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są w pełni sprawne technicznie i utrzymane w dobrej kondycji i oryginalnym stanie. Nasze pojazdy zagrały już w wielu produkcjach i uczestniczyły w wielu imprezach integracyjnych. Polecamy nasze usługi w tym zakresie.

SCENOGRAFIE MILITARNE

Dzięki zgranemu zespołowi z dużym doświadczeniem i specjalistycznym pojazdom, w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej wyszukane scenografie militarne w najtrudniejszym terenie.

Więcej

REKWIZYTY

Posiadamy dużą ilość przedmiotów stanowiących oryginalne wyposażenie różnych armii od najdrobniejszych szczegółów, aż po konkretne i spektakularne sprzęty wojskowe, które często wypożyczamy jako rekwizyty filmowe czy teatralne. Nasze przepastne magazyny pełne są militarnych ciekawostek z różnych okresów, głównie od II wojny, aż po czasy współczesne. Uzbieraliśmy również potężny zbiór replik broni z różnych okresów.

Więcej

KOSTIUMY

Posiadamy szeroką ofertę mundurów polowych i wyjściowych które wypożyczamy jako kostiumy. Aktualnie nasza oferta zwiększa się z dnia na dzień. Zgromadziliśmy bardzo ciekawą ofertę mundurów różnych służb, zarówno polowych jak i wyjściowych.

Więcej

Breloczek DANGER
Saperka nit - DDR
Bagnet Szwajcaria - StG 57 - żabka skóra
Stay Back
Polar Helikon Infantry - WP Camo
Menażka Czechosłowacka
Buty Magnum Elite Spider Desert - WYPRZEDAŻ
Zapalniczka srebrna błyszcząca
QRF - Quick Reaction Force
Beret Bundeswehry tłoczony - czarny - używany